TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASINDA EN GÜVENLİ ADRES

 

 

Kendiniz ve Ailenizin Sağlığı için Adım Atın!

En değerli varlığınız sağlığınız ve özel hastanede muayene olurken özel hissedilmek istiyor musunuz? SGK‘lıysanız bütçenize en uygun koşullarla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tam da size göre.İster SGK’lı , ister BAĞKUR’lu olun, EMEKLİ SANDIĞI’na bağlı olun  tamamlayıcı sağlık sigortası ile ücretsiz muayene, tahlil ve tetkik yaptırma imkanına sahipsiniz. Nasıl mı ? Açıklıyoruz.

En değerli varlığınız sağlığınız

Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvenceye almak için ilk öncelik sosyal güvenlik hizmetlerinden birine sahip olmanız gerekmektedir. Sosyal Güvenlik hizmetlerinden kasıt SGK -EMEKLİ SANDIĞI – BAĞKUR’lu olmanızdır. Eğer sizin Sosyal güvenceniz yoksa eşinizden yada aile bireylerinin sosyal güvencesinden faydalanmanız da yeterli olacaktır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından nasıl faydalanılır?

Tamamlayıcı sağlık sigortası 2 hizmet sunar,

1.Yatarak Teminat neleri kapsar?

Yatarak teminat da ; doktorunuzun sizinle ilgili ameliyat teşhisinde bulunduğunda, doktorunuzun sizin sağlığınız ile ilgili müdahale kararı aldığı durumlarda geçerlidir. Nedir bu müdahaleler;

 • zehirlenme,
 • kırık,
 • yanma
 • yaralanma vb. şeklinde sıralanabilir.
 • Yatarak Teminatında; geçmişten gelen ve teşhisi konulmuş hastalıklarınız teminata dahil edilemeyebilir. Ayrıca bazı ameliyat gerektiren hastalıklarınız için bekleme süresi gerekebilir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2. Ayakta Tamamlayıcı teminatından nasıl faydalanırsınız ?

Ayakta Teminatı ;

Anlaşmalı özel hastanede doktorunuz ile başlayan ve doktorunuzun gerekli gördüğü tetkik ve tahlilleri kapsayan bir teminattır. İşte ayakta teminatınız yukarıda bahsettiğimiz gibi her bir işleme bir defa hizmet diyoruz.

 • Örnek ; anlaşmalı özel hastaneye gittiniz ve dahiliye doktorunuza başvurdunuz. Doktorunuz sizden gerekli gördüğü tetkikleri,tahlilleri yaptırmanızı istedi.Sizde bu tetkik ve tahlilleri yaptırdınız tekrar doktorunuza geldiniz ve doktorunuz sağlığınız ile ilgili teşhis koydu ve size reçetinizi hazırladı ve bu branşla ilgili işleminizi tamamladığınızda bir defa ayaktalı teminattan faydalanmış olursunuz.
 • İşte her bu tür işleminizi 1 defa sayılmaktadır. Ayaktalı Teminatının sayısını poliçeniz düzenlenirken belirlemeniz önem arz etmektedir.

3. Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında önemli hususlar

 • Poliçeniz düzenlendiğinde ikamet ettiğiniz bölgedeki anlaşmalı hastaneleri bizimle berraber belirleyerek güvenli poliçeye sahip olacaksınız.
 • Çünkü sağlığınız ile ilgili bir problem yaşandığında genellikle bulunduğunuz yerin en yakınındaki özel hastaneyi tercih edeceksinizdir.
 • Sizin yada sevdiklerinizin sağlığı tehlikeye girdiğinde sizi ilgilendiren tek şey acil olarak iyi hizmet almak ve sağlık sorunuzu en doğru teşhis ile giderilmesi olacaktır.
 • Sağlığınızdan yada sevdiklerinizin sağlığından daha kıymetli hiç bir şey yoktur. Öyle ki bu tür acil durumlarda parasal değerler önemini yitirmektedir.

4. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası önceliğiniz olsun

 • Sağlık Sigortasında en önemli nokta sağlığınız ile ilgili ciddi sorunlar yaşamadan önce sağlık sigortasına sahip olmanızdır.
 • Çünkü ciddi bir problem yaşadığınız da sağlık sigortasından faydalanmama durumu oluşabilir.
 • Diyoruz ki ; EN DEĞERLİ VARLIĞINIZ SAĞLIĞINIZ-DIR.
 • Sağlığınız için ciddi masraflara girmenize gerek yok, çok düşük ücretlerle güvence altına alabilirsiniz.

5. Ömür Boyu Yenileme Garantisi:

Sağlık Sigortasında en önemli noktalarından biri de

 • Ömür Boyu Yenileme Garantisi teminatıdır. Genellikle 3 yıl üst üste sağlık sigortasını yaptırdıktan sonra sigorta şirketinin yapacağı medikal değerlendirme sonrası alacağınız bir güvencedir.
 • Ömür Boyu Yenileme Garantisine sahip olduktan sonra ciddi sağlık sorunlarınız olsa da sağlık sigortasını yaptırma imkanı demektir.
 • Daha ayrıntılı bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Genel Sağlık Sigortalıysanız Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından faydalanamazsınız. Çünkü Genel Sağlık Sigortası devlet hastanelerinden ve kamuya bağlı sağlık kurumlarının sağlık hizmetlerinden faydalanmak için oluşturulmuş bir hizmettir.

6. Sağlığınız için doğru tercih

En değerli varlığınız sizin ve sevdiklerinizin sağlığı olduğunu düşünüyorsanız TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI yaptırmak için bizi arayın en uygun hizmet koşullarını beraber değerlendirelim. Sağlığınız için en iyi hizmet ve koşulları için en doğru adres burası.

Sizde geç olmadan kendiniz ve sevdikleriniz için harekete geçin, tamamlayıcı sağlık sigortası için ayrıcalıklara sahip olun.

Bütün Sigorta İşlemleriniz İçin Bizi Arayın 

 

ADRES

Nergiz Mahallesi, 6018. Sk. 6/A, 35560 Karşıyaka/İzmir, Türkiye