EN UYGUN SAĞLIK SİGORTASI İÇİN BİZİ ARAYIN

 

Neden Bireysel Sağlık Sigortası Almalıyım?

dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar. Sigortalıların herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu ortaya çıkan ayakta ya da yatarak teşhis ve tedavilerine ait masraflar, yurtiçinde veya dünyanın neresinde olurlarsa olsun karşılanır.

Bireysel sağlık sigortası bu özelliği ile olası yüksek meblağlı sağlık giderlerini karşılayarak, sigortalıların en zor anlarında en büyük yardımcısı olur.

Ücretli ya da yıllık beyanname veren mükellefler, ödedikleri sigorta primini vergi matrahından da indirebilir. Bu imkandan yararlanabilmek için primlerin ait olunan vadelerde ödenmesi gerekir.

Tedavi teminatları nelerdir ve nasıl kullanılır? Sağlık sigortası ürününe nasıl karar verilir? gibi sorular sağlık sigortası yaptırmayı düşünenlerin en merak ettiği soruların başında gelir. Bizde bu sebeple sağlık sigortası nedir sorusundan başlayarak merak edilenleri sizler için bir araya getirdik.

Sağlık Sigortası Nedir?

Nedir sorusuna verilebilecek en net cevap, hastalık veya kazalar sonucu yaşanabilecek sağlık sorunlarında  ekonomik bir güvence sağlamak için isteğe bağlı olarak yaptırılan bir sigorta türü olduğudur.

18’den 65 yaşa kadar gerekli şartlara sahip herkes özel sigortası sahibi alabilir.  Sağlık sigortaları bir yıl olarak yapılmakta olup, yıl bitiminde, sigortalının sağlık durumuna göre yenilenmektedir. sağlık sigortası, sağlık poliçesi özel ve genel şartları dahilinde sigortalının en iyi, kaliteli ve hızlı hizmet almasını sağlar. poliçe kapsamındaki kişiler, poliçe teminatları dahilinde istedikleri doktoru ve kurumu seçme şansına sahiptir.  yaptırılırken, sigortalının arzusuna göre yurt dışı teminatları da poliçeye dahil edilebilir.

-Keşke özel sağlık sigortam olsa diyor, ama bütçe ayıramıyorsanız,

-Sağlık ihtiyaçlarınızı karşılamak için SGK ile anlaşmalı özel hastaneleri tercih ediyorsanız,

-Yüksek standartlarda sağlık hizmeti almak istiyorsanız,

-İlave ücret ödemek istemiyorsanız,

-Acentem sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tam size göre.

-Kısacası, eksiğinizi biz tamamlarız, siz sadece sağlığınıza kavuşmanın mutluluğunu yaşarsınız.

Bütün Sigorta İşlemleriniz İçin Bizi Arayın

 

ADRES

Nergiz Mahallesi, 6018. Sk. 6/A, 35560 Karşıyaka/İzmir, Türkiye