İŞ YERİ SİGORTASI İÇİN BİZİ ARAYIN

 

 

İşyeri sigortası binanızı, demirbaşlarınızı ve mallarınızı yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık, deprem, sel su baskını, grev lokavt halk hareketleri, terör olayları, kara hava taşıtları çarpması, duman, fırtına, dolu, vb. zararlara karşı koruyan sigorta poliçesidir.

İşyeri Sigortası Teminatları

Yangın Yıldırım İnfilak Duman Teminatı: Yangın, patlama, yıldırım ve duman dahil olmak üzere işyerinize gelebilecek zararları karşılar.

Grev, Lokavt, Halk Hareketleri ve Terör Teminatı: Toplumsal olaylar ve terör nedeniyle oluşan zararları karşılar.

Sel Su Baskını Teminatı: Yoğun yağışlar nedeniyle oluşan sel su baskınları, nehir, deniz, kanalizasyon ve foseptik çukurlarının taşması gibi durumlara karşı korur.

Deprem ve Yer Kayması Teminatı: Poliçenize dahil ettiğiniz tüm değerlerinizi deprem, yer kayması, yanardağ patlaması, toprak çökmesi ve tsunamiye karşı teminat altına alır.

Hırsızlık: İşyerinizin hırsızlık veya teşebbüsü sırasında uğrayacağı zararları karşılar.

İşveren Sorumluluk Teminatı: Çalışanların başına gelebilecek iş kazalarından dolayı sizden talep edilen tazminatlar

Dahili Su: İşyerinizdeki su depoları, kalorifer kazanları ve bina içi tesisatlardan kaynaklı sızıntı veya patlama sonucu oluşan hasarları karşılar.

Elektronik Cihaz Teminatı: İşyerinizde bulunan bilgisayar, faks, printer, fotokopi makinası, televizyon, telefon vb. elektronik cihazlarınızın ansızın bozulması veya elektrik akımlarından dolayı zarar görmesi durumlarını kapsar.

Makine Kırılması Teminatı: İşyerinizde kullandığınız makinelerinizin aniden bozulması veya elektrik akımları nedeniyle zarar görmesi durumunu kapsar.

Üçüncü Şahıs Sorumluluk Teminatı: Müşterilerinizin ve 3 şahısların mallarına ve canlarına gelebilecek zararlar

Yangın Mali Mesuliyet Teminatı: Mülk sahibine, kiracınıza, ve komşularınıza verebileceğiz zararlar.

İş Durması Teminatı: işyerinizin poliçe kapsamında ki hasarlardan dolayı kullanılamaz duruma gelmesi halinde kazanç kaybınızı öder.

Kira Kaybı Teminatı: İşyeriniz hasarlardan dolayı kullanılamayacak hale geldiğinde kiracı iseniz, mülk sahibine peşin olarak verdiğiniz kirayı size öder, mülk sahibi iseniz kullanılamayan süre boyunca tahsil edemediğiniz kirayı öder.

Dolu ve Kar Ağırlığı: Dolu yağışı veya yoğun kar yağışı nedeniyle oluşabilecek zararları karşılar.

Kasa Teminatı: Çelik kasa içerisindeki para, senet, çek ve tahvil gibi değerlerinizi teminat altına alır.

Hava, Kara ve Deniz Taşıtları Çarpması: Taşıt çarpması nedeniyle oluşan zararları karşılar.

Politik Şiddet Teminatı: Türkiye’de bir ilk. Darbe, kalkışma, ayaklanma, isyan, devrim, savaş ve iç savaş riskleri de poliçeniz kapsamında teminat altında.

Farklı sektörlere göre hazırlanmış sektörel paket sigortalarıdır. İşyerlerinin sektörel bazda farklılaşan ihtiyaçlarını dikkate alarak oluşturduğumuz sektörel paket sigortası ürünlerimiz ile işletmelerin tüm sigorta ihtiyaçlarını tek bir poliçe ile karşılıyoruz. Sektörel bazda oluşturulmuş sigorta poliçelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bütün Sigorta İşlemleriniz İçin Bizi Arayın 

 

ADRES

Nergiz Mahallesi, 6018. Sk. 6/A, 35560 Karşıyaka/İzmir, Türkiye